Wszystkie aktualności

Akcja "Posadź drzewo dla przyszłych pokoleń"

2024.05.17

15 maja nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Posadź drzewo dla przyszłych pokoleń”, organizowanej przez Szkołę Leśną na Barbarce i Stowarszyszenie Tilia.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

2024.05.17

We wtorek po raz kolejny gościliśmy Toruńską Orkiestrę Symfoniczną, która zaprezentowała się nam w programie „Żaby, smoki i pierniki”.

Zatrudnimy nauczyciela

2024.05.10

Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego - umowa na zastępstwo. CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@pm18.torun.pl

Żabki w Bibliotece Pedagogicznej

2024.05.09

W środę dzieci z grupy Żabki wybrały się do Biblioteki Pedagogicznej. Na miejscu przedszkolaki mogły zwiedzić magazyn z książkami oraz czytelnię.

Teatr Magmowcy

2024.05.09

7 maja po raz kolejny gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Magmowcy, który wystąpił dla dzieci w przedstawieniu „Jedna jaskółka wiosny nie czyni”.

Wizyta magika

2024.05.09

W piątek 26 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu magika, który wprowadził dzieci w świat iluzji i sztuczek. Dziękujemy za świetną zabawę.

Eko Quiz

2024.05.09

18 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się II edycja Eko Quizu, w którym brały udział dzieci 6 - letnie. Przedszkolaki były świetnie przygotowane i bardzo dobrze poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami.

Sensoryczne warsztaty z rodzicami

2024.04.25

Dzieci z grupy Żabki zaprosiły swoich rodziców na wspólne wartsztaty sensoryczne. Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami mogli m. in. stworzyć obraz wiosennej łąki malowanej stópkami.

Międzynarodowy Dzień Książki

2024.04.24

We wtorek obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Książki. Z tej okazji do naszej placówki zawitali specjalni goście, którzy wysłuchali przygotowanego przez dzieci programu artystycznego.

2024.04.24

W poniedziałek obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Ziemi. Z tej okazji nasze przedszkolaki uczestniczyły w specjalnie przygotowanej grze "Uratuj Ziemię".