Wszystkie aktualności

Stronicowanie

Zebranie dla Rodziców dzieci nowo przyjętych

2024.06.11

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci nowo przyjętych na pierwsze zebranie organizacyjne w dniu 27 czerwca 2024 (czwartek) o godz. 17:00.

Festyn Rodzinny

2024.06.09

W piątek 7 czerwca w naszym przedszkolu już po raz kolejny odbył się Festyn Rodzinny. Wśród wielu przygotowanych przez Animilandię atrakcji były m.in. dmuchańce, malowanie twarzy oraz wata cukrowa.

Myszki w Mediatece

2024.06.09

Dzieci z grupy Myszki wybrały się do Mediateki na swoją pierwszą wizytę w bibliotece. Przedszkolaki dowiedziały się, jak nazywa się osoba pracująca w bibliotece oraz czym się zajmuje.

• wizyta w szkole

Biedronki i Wiewiórki odwiedzają Szkołę Podstawową nr 4

2024.06.06

W czwartek dzieci z grupy Biedronki i Wiewiórki wybrały się na zwiedzanie Szkoły Podstawowej nr 4. Przedszkolaki obejrzały salę lekcyjną, salę gimnastyczną, bibliotekę, stołówkę i oczywiście plac zabaw.

• Dzień dziecka

2024.06.05

Z okazji Dnia Dziecka na wszystkich naszych przedszkolaków w poniedziałkowy poranek czekały same niespodzianki.

Prace w przedszkolnym ogródku

2024.06.05

Dzieci z naszego przedszkola już jakiś czas temu rozpoczęły pracę w swoich ogródkach. Przedszkolaki przygotowały grządki i posadziły nowe roślinki.

II Wiosenny Rajd Pieszy

2024.05.25

W ubiegłą sobotę spod naszego przedszkola wyruszył kolejny rajd pieszy, którego uczestnikami byli nasi przedszkolacy wraz ze swoimi rodzicami.

Ważki w Szkole Leśnej na Barbarce

2024.05.25

Grupa Ważki wybrała się do Szkoły Leśnej na Barbarce, gdzie uczestniczyła w bardzo ciekawych warsztatach przyrodniczych.

Akcja "Posadź drzewo dla przyszłych pokoleń"

2024.05.17

15 maja nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Posadź drzewo dla przyszłych pokoleń”, organizowanej przez Szkołę Leśną na Barbarce i Stowarszyszenie Tilia.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

2024.05.17

We wtorek po raz kolejny gościliśmy Toruńską Orkiestrę Symfoniczną, która zaprezentowała się nam w programie „Żaby, smoki i pierniki”.

Stronicowanie