Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Dzień Misia

  Dzień Misia

  2023.12.02

  W piątek obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Misia. Z tej okazji panie nauczycielki przygotowały krótką inscenizację.

 • Biedronki w Dworze Artusa

  Biedronki w Dworze Artusa

  2023.11.30

  Dzieci z grupy Biedronki wybrały się do Dworu Artusa na przedstawienie pt. "Kopyta w górę". Przedstawienie było bardzo ciekawe.

 • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Drzewa wokół nas"

  Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Drzewa wokół nas"

  2023.11.29

  Miło nam poinformować, że konkurs plastyczny "Drzewa wokół nas" organizowany przez nasze przedszkole został rozstrzygnięty. Wśród nadesłanych prac wyłoniono lauretów, a także wyróżnionych. Sponsorem nagród jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

 • Wizyta pracowników z urzędu celno - skarbowego

  Wizyta pracowników z urzędu celno - skarbowego

  2023.11.29

  We wtorek, nasze przedszkole odwiedziły panie z urzędu celno - skarbowego wraz z przemiłym psim gościem. Panie przekazały nam dużo ciekawych wiadomości na temat ich pracy.

 • Wizyta Przedszkolaków w Mediatece

  Wizyta Przedszkolaków w Mediatece

  2023.11.27

  Grupy Żabki, Liski i Żuczki po raz pierwszy wybrały się do biblioteki. Na zajęciach  dzieci dowiedziały się, czym różni się biblioteka od księgarni oraz kim jest bibliotekarz.

 • Spotkanie z ornitologiem

  Spotkanie z ornitologiem

  2023.11.27

  W ramach akcji „Toruń chroni jerzyki” gościliśmy w naszym przedszkolu ornitologa, który w ciekawy sposób przybliżył naszym Przedszkolakom losy tego ptaka.

 • Liski i Żuczki w Muzeum Etnograficznym

  Liski i Żuczki w Muzeum Etnograficznym

  2023.11.23

  Dzieci z grupy Liski i Żuczki uczestniczyły w wydarzeniu kulturalno - edukacyjnym "W gościnie u Kopernika" w Muzeum Etnograficznym. 

 • Zatrudnimy nauczyciela

  Zatrudnimy nauczyciela

  2023.11.20

  Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego - umowa na zastępstwo. CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@pm18.torun.pl

 • Podwieczorek patriotyczny

  Podwieczorek patriotyczny

  2023.11.15
  14 listopada w naszym przedszkolu odbył się „Podwieczorek Patriotyczny”. Nauczycielki i dzieci z grupy Myszek, Biedronek i Wiewiórek przygotowały piękny występ artystyczny.
   
 • Wiewiórki w Szkole Leśnej

  Wiewiórki w Szkole Leśnej

  2023.11.14

  14 listopada dzieci z grupy Wiewiórki wybrały się do Szkoły Leśnej na Barbarce. Wzięły udział w warsztatach pt. "Przygotowania zwierząt do zimy".

Stronicowanie