Wszystkie aktualności

Biedronki i Wiewiórki na wycieczce

2024.03.28

Biedronki i Wiewiórki wybrały się do Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Toruniu. Dzieci utrwaliły sobie zasady poprawnego segregowania odpadów w swoich domach.

Śniadanie wielkanocne

2024.03.26

W poniedziałek w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Dodatkową atrkcją była wizyta kurczaka Kazika.

Innowacja w grupie Biedronki

2024.03.25

Biedronki zrealizowały kolejne moduły: kiwi, morela, kapusta i brokuł w ramach innowacji „Na tropie zdrowego odżywiania”. Przedszkolaki wykonały zadania matematyczne, kulinarne oraz ruchowe.

Audycja muzyczna

2024.03.23

W piątek nasze przedszkolaki wzięły udział w adycji muzycznej pt. "Smyczek zaczarowany patyczek", na której miały okazję poznać rodzinę instrumentów smyczkowych.

Witaj wiosno !

2024.03.23

W czwartek w całym przedszkolu zrobiło się bardzo kolorowo. Wszystko to za sprawą obchodów pierwszego dnia wiosny. Przedszkolaki głośnymi okrzykami na dobre pożegnały zimę i powitały kolorową wiosnę.

Goście u Żuczków

2024.03.23

Dzięki uprzejmości Babci Lilki i jej koleżanki z pracy w grupie Żuczki zostały przeprowadzone zajęcia z higienizacji.

Sówki na warsztatach pieczenia pizzy

2024.03.21

We wtorek dzieci z grupy Sówki uczestniczyły w warsztatach pieczenia pizzy w restauracji Azzurro. Dzieci miały możliwość samodzielnego skomponowania ulubionej przez siebie pizzy, którą zjadły z wielkim apetytem.

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny "Mój bałwanek"

2024.03.18

Miło jest nam poinformować, iż wśród naszych przedszkolaków znalazła się aż trójka laureatów konkursu „Mój bałwanek” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 16 w Toruniu.

Rozstrzygnięcie Przeglądu "Bezpieczny internet okiem dziecka"

2024.03.15

Serdecznie dziękujemy za udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie "Bezpieczny internet okiem dziecka". Przegląd cieszył się dużym powodzeniem.

Żabki w Baju Pomorskim

2024.03.14

Dzieci z grupy Żabki po raz pierwszy wybrały się do prawdziwego teatru na przedstawienie pt. "Słońce świeci wszystkim". Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia historii niedźwiedzia i wrony i ich prawdziwej przyjaźni.