Wszystkie aktualności

Biedronki na Barbarce

2023.10.16

W poniedziałek grupa Biedronki wybrała się do Szkoły Leśnej na Barbarce, gdzie uczestniczyła w zajęciach pt. "Jesień w lesie". Dzieci szukały oznak i skarbów jesieni, podziwiając przy tym piękno otaczającej przyrody.

2023.10.16

W piątek 13 października nasza przedszkolna społeczność obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Dzieci z grupy Ważki, Żuczki i Wiewiórki przygotowały dla pozostałych piękny program artystyczny z piosenką i wierszykiem w tle.

• Zajęcia otwarte

Dzień Pieczonego Ziemniaka

2023.10.11

W środę 11 października w grupach Liski i Biedronki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Inspiracją do zajęć był  Dzień Pieczonego Ziemniaka.

Dzień Drzewa

2023.10.11

10 października nasza przedszkolna społeczność włączyła się w obchody Światowego Dnia Drzewa. Celem tego święta jest promowanie ochrony środowiska oraz zachowań proekologicznych.

Liski i Żuczki w Teatrze Muzycznym

2023.10.10

We wtorek 10 października dzieci z grupy Liski i Żuczki wybrały sie do Teatru Muzycznego na spektakl pt."Marysia ma Rysia".

Pasowanie na Przedszkolaka

2023.10.10

W piątek 6 października w grupie Motylki odbyła się uroczystość pasowania na Przedszkolaka. Oficjalnie witamy najmłodszych w gronie naszej przedszkolnej społeczności.

Wizyta Żabek w Zespole Szkół Muzycznych

2023.10.10

6 października grupa Żabki wybrała się do Zespołu Szkół Muzycznych, gdzie dzieci obejrzały spektal pt. "Brzechwolandia" Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza.

Teatr Bajeczny

2023.10.08

Nasze przedszkole już po raz kolejny gościło w swoich progach Teatr Bajeczny, który tym razem wystawił spektakl pt. "Świnka Cherubinka".

Dzień chłopaka

2023.10.08

W piątek 29 września obchodziliśmy w przedszkolu wyjątkowy dzień - Dzień chłopaka.

Dzień Jabłka

2023.10.08

28 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Jabłka. Oprócz wspólnych zabaw była także degustacja jabłek oraz soku.