Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego

2020.09.01

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 18 w Toruniu, pani Magdalena Noga, oraz Proboszcz Parafii pw. Andrzeja Apostoła w Toruniu

Zebrania z rodzicami, Rada Rodziców

2020.09.01

W związku z pandemią pierwsze spotkanie z rodzicami z wychowawcami w roku 2020/21 odbędą się w następujących terminach i miejscach:

Zasady od 1 września 2020 r.

2020.08.28

Już niebawem rozpoczynamy nowy, 2020/2021 rok szkolny.  Od 1 września br. wprowadzamy zasady zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się z nimi, by ten trudny dla nas wszystkich czas pandemiczny przejść bezpiecznie.

Wakacje - pierwszy miesiąc za nami

2020.08.06

Jak cudownie jest być w przedszkolu. Nieważne czy słonce czy deszcz to zabawa na Gasera jest the best!

Dziadek Adam dla Naszych Mam i Naszych Dzieci

2020.06.11

Jak już wszyscy wiecie nasze Przedszkole ma wielkiego Przyjaciela, który zachwycony naszym przedszkolem pisze teksty piosenek na rózne okazje. Tym razem pragnie zadedykować pioseneczki Naszym Kochanym Mamom i Fantastycznym Naszym Dzieciom, Przedszkolakom.

Dziękujemy Dziadku Adamie :-)

Poniżej teksty