Ważki na warsztatach świątecznych

2023.12.13

Grupa Ważki wybrała się na warsztaty świąteczne do sali zabaw Fiku - Miku, gdzie dzieci wykonały żelowe świeczki.

Wiewiórki na warsztatach piernikowych

2023.12.10

5 grudnia grupa Wiewiórki uczestniczyła w warsztatach piernikowych w ZSG - H w Toruniu. Wiewiórki wcieliły się w rolę mistrzów pernikarskich: wałkowały, kroiły, dekorowały i smakowały.

Dzień Misia

2023.12.02

W piątek obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Misia. Z tej okazji panie nauczycielki przygotowały krótką inscenizację.

Biedronki w Dworze Artusa

2023.11.30

Dzieci z grupy Biedronki wybrały się do Dworu Artusa na przedstawienie pt. "Kopyta w górę". Przedstawienie było bardzo ciekawe.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Drzewa wokół nas"

2023.11.29

Miło nam poinformować, że konkurs plastyczny "Drzewa wokół nas" organizowany przez nasze przedszkole został rozstrzygnięty. Wśród nadesłanych prac wyłoniono lauretów, a także wyróżnionych. Sponsorem nagród jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.