1,5 % dla naszego przedszkola

2024.01.28

Rozliczając podatek dochodowy za rok 2023 możecie Państwo przekazać 1,5% podatku na rzecz naszego przedszkola.

Zbiórka nakrętek

2024.01.24

Już po raz kolejny udało się nam zebrać ogromną ilość plastikowych nakrętek, które nasze przedszkole przekazało na leczenie chorej dziewczynki.

2024.01.19

Kolorowe balony, serpentyny i girlandy – takie dekoracje pojawiły się w salach oraz przedszkolnym korytarzu. Wszystko to za sprawą balu karnawałowego.

Rodzinne kolędowanie

2024.01.16

W niedzielę, w parafii pw. św. Andrzeja Apostoła, odbył się rodzinny koncert kolęd zorganizowany przez nasze przedszkole. Było pięknie i magicznie.

Teatr Bajeczny

2024.01.10

Teatr Bajeczny już po raz kolejny gościł w naszym przedszkolu. Tym razem dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Zimowy czas”.