Żuczki w hotelu

2024.10.13

Dzieci z grupy Żuczki miały wyjątkową i niepowtarzalną okazję zwiedzenia hotelu "Spichrz" mieszczącego się w sercu toruńskiej starówki.

Żuczki w kinie

2024.10.04

W ramach Festiwalu Filmowego dla dzieci i młodzieży grupa Żuczki wybrała się do kina na bajkę pt. "Wróżka Różka" opowiadającej o sile prawdziwej i pięknej przyjaźni.

Innowacja pedagogiczna

2024.10.04

W ramach realizowanej innowacji pedagogicznej "Tyle emocji, że aż w głowie się nie mieści" dzieci z grupy Sówki oraz Liski poznały pierwszą z emocji - złość.

Warsztaty z rodzicami w grupie Pszczółki

2024.10.01

Grupa Pszczółki wraz z paniami zaprosiła rodziców na wspólne warsztaty kulinarne. Na początku spotkania dzieci z pomocą historyjki obrazkowej przypomniały sobie zasady przyrządzania posiłków.

2024.10.01

30 września obchodzimy Dzień Chłopka. Z tej okazji dla wszystkich chłopców z naszego przedszkola przygotowane były niespodzianki: medale, laurki od koleżanek oraz drobne upominki.