Rada Rodziców 2020/21

2020.09.27

W dniu 21 września br. w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Toruniu odbyło się zebranie sprawozdawczo - odbiorcze Rady Rodziców. W zebraniu brali udział: dyrektor przedszkola,

PM 18 Laureatem konkursu "Zbieramy makulaturę"

2020.09.26

W dniu 25 września br. pani dyrektor Magdalena Noga odebrała z rąk dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej pana Marcina Kowallek nagrodę dla Przedszkola za udział w konkursie organizowanym przez Prezydenta Miasta Torunia, pana Michała Zaleskiego. I tym razem zostało Lauretem tegoż konkursu.

Oprócz nagrody finansowej, w wysokosci 8 000 zł, pani Dyrektor otrzymała listy gratulacyjne i karty upominkowe dla dzieci, które zebrały największą ilość makulatury.

To ogromny sukces całej społecznosci Przedszkola.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

#dlaMateusza

2020.09.23

Po raz drugi właczamy się w pomoc choremu chłopcu z Przysieka, Mateusza, który obecnie przebywa w USA na rehabilitacji po bardzo ciężkiej i wymęczającej serii zabiegów. Niestety pieniądze z poprzedniej zbiórki są już na wyczerpaniu, dlatego włączamy się poprzez organizowaną u nas wzorcowo zbiórkę nakrętek. Liczymy, że i tym razem, z Wasza pomocą, uda nam się pomóc Mateuszowi.

2020.09.14

Już jutro tj. 15.09.2020r obchodzimy

Międzynarodowy Dzień Kropki ????????????????????

Chcemy oczywiście uczestniczyć w tym wydarzeniu, dlatego zachęcamy, żeby Dzieci miały na sobie jakiś akcent "kropki", aby podkreślić swoją kreatywność, odwagę i wyjątkowość - bo przecież właśnie tego ten dzień dotyczy ????

Preorientacja zawodowa i Narodowe Czytanie w nowej formie

2020.09.08

Nowy rok, nowe warunki...i technologie, które otwieraja nowe drzwi, możliwości...wystarczy tylko chcieć! I my pomimo trudnych czasów nie poddajemy się, dlatego

1. Nie rezygnujemy z prezentacji zawodu, pasji naszych rodziców, bo można to zrobić inaczej i np. w zaciszu domowym lub swojej pracy