Wszystkie aktualności

Tydzień Europejski

2023.06.27
    w maju obchodziliśmy Tydzień Europejski. Poznawaliśmy tradycje, zwyczaje, zabytki, a panie kucharki przygotowały specjały danego kraju.

Eko - Quiz

2023.06.27

W naszym przedszkolu odbył się „Eko-quiz”. Dzieci sześcioletnie z PM 8,PM 9,PM 4,PM 18 i Przedszkola Mały Światek rozwiązywały różne zadania o tematyce ekologicznej, dzieliły się wiedzą przyrodniczą, a przede wszystkim dobrze się bawiły!

Klub Aktywnego Nauczyciela

2023.06.27

Nauczycielki z naszego przedszkola poprowadziły spotkanie w ramach Klubu Aktywnego Nauczyciela pod nazwą "Stare i nowe zabawy podwórkowe" w Przedszkolu Słoneczko w Toruniu.

Toruń - Miasto przyjazne dzieciom (UNICEF)

2023.06.27

9 maja w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste podpisanie umowy o przystąpieniu miasta do programu „Miasto Przyjazne Dzieciom”. W spotkaniu i konferencji wzięli udział przedstawiciele władz naszego miasta oraz zacni goście.

"Być jak Leonardo da Vinci"

2023.06.27

Zajęcia plastyczne „Być ja Leonardo da Vinci” w grupie Lisków, zorganizowane z okazji odbywającego się w naszym przedszkolu Tygodnia Europejskiego.

Zbiórka dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu

2023.06.27

Ponownie zmobilizowaliśmy siły i wsparliśmy darami toruńskie Schronisko dla Zwierząt.

Praktyka studentek Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

2023.06.27

W II półroczu studentki I roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z Uniwerystetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbywały u nas praktykę śródroczną.

Warsztaty z rodzicami "Sałatka owocowa"

2023.06.27

W grupie Wiewiórki rodzice uczesnticzyli w rodzinnych warsztatach. Były zabawy umuzykalniające oraz wspólne przygotowywanie zdrowej i kolorowej sałatki owocowej. Mniam!

Teatrzyk pudełkowy

2023.06.26

Nasze 6-latki z grupy Sówki wystawiły dla dzieci spektakl pt. "Jak Kropelka wody podróżowała po świecie".

W odwiedzinach w Przedszkolu Miejskim nr 8 w Toruniu

2023.06.26

Biedronki odwiedziły naszych kolegów z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Toruniu. Dzieci miały okazję obejrzeć wiosenne przedstawienie oraz uczestniczyć we wspólnych zabawach ruchowych. Dziękujemy!