Wszystkie aktualności

Wizyta pracowników z urzędu celno - skarbowego

2023.11.29

We wtorek, nasze przedszkole odwiedziły panie z urzędu celno - skarbowego wraz z przemiłym psim gościem. Panie przekazały nam dużo ciekawych wiadomości na temat ich pracy.

Wizyta Przedszkolaków w Mediatece

2023.11.27

Grupy Żabki, Liski i Żuczki po raz pierwszy wybrały się do biblioteki. Na zajęciach  dzieci dowiedziały się, czym różni się biblioteka od księgarni oraz kim jest bibliotekarz.

Spotkanie z ornitologiem

2023.11.27

W ramach akcji „Toruń chroni jerzyki” gościliśmy w naszym przedszkolu ornitologa, który w ciekawy sposób przybliżył naszym Przedszkolakom losy tego ptaka.

Liski i Żuczki w Muzeum Etnograficznym

2023.11.23

Dzieci z grupy Liski i Żuczki uczestniczyły w wydarzeniu kulturalno - edukacyjnym "W gościnie u Kopernika" w Muzeum Etnograficznym.

Zatrudnimy nauczyciela

2023.11.20

Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego - umowa na zastępstwo. CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@pm18.torun.pl

Podwieczorek patriotyczny

2023.11.15
    14 listopada w naszym przedszkolu odbył się „Podwieczorek Patriotyczny”. Nauczycielki i dzieci z grupy Myszek, Biedronek i Wiewiórek przygotowały piękny występ artystyczny.

Wiewiórki w Szkole Leśnej

2023.11.14

14 listopada dzieci z grupy Wiewiórki wybrały się do Szkoły Leśnej na Barbarce. Wzięły udział w warsztatach pt. "Przygotowania zwierząt do zimy".

Obchody Święta Niepodległości

2023.11.11
    „Co to jest „niepodległość”? Teraz wiem już na pewno! Każde dziecko dziś woła: to polski dom, polska szkoła.” W piątek, w naszym przedszkolu odbyła się akademia z okazji obchodów Święta Niepodległości.

Przegląd Piosenki Dziecięcej

2023.11.11

Dzieci z grupy Wiewiórki wzięły udział w V Miejskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej "Trzy Cztery: ŚpiewajMy", zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu.

Spotkanie ze Strażą Miejską

2023.11.10

Już po raz kolejny gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicieli Straży Miejskiej, którzy przeprowadzili z dziećmi spotkanie, na temat tego, jak zachować się w kontakcie z osobą nieznajomą oraz co zrobić, żeby się nie zgubić. Było to spotkanie w ramach cyklu "Bezpieczny przedszkolak".