Wszystkie aktualności

Zajęcia z Profesorem Banonem

2023.10.08

Tym razem Profesor Banon przyjechał do naszego przedszkola, aby zaprezentować przedszkolakom eksperymenty dotyczące zmysłów. Spotkania z Profesorem to dla najmłodszych zawsze niesamowite i niezapomniane wrażenia.

2023.10.08

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Grupa Wiewiórki reprezentująca nasze przedszkole wzięła udział w oficjalnym wydarzeniu z tej okazji, które odbyło się pod hasłem: "W harmonii z przyrodą". W naszym przedszkolu ten dzień upłynął nam równie miło.

Dzień kropki

2023.10.08

15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kropki - święto kreatywności i twórczości. Inspiracją do obchodów tego dnia stała się książka P. Reynoldsa, która opowiada o losach małej dziewczynki imieniem Vashti. Dzień kropki, to dzień, w którym skupiamy się na rozwoju talentów i pasji.

Zakażenia legionellą w Polsce

2023.09.18

W związku z zakażeniami bakterią, Główny Inspektor Sanitarny polecił wszystkim jednostkom Państwowej Inspekcji Sanitarnej w kraju wzmocnienie nadzoru nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa.

Narodowy Dzień Sportu

2023.09.12

Gmina Miasta Toruń włączyła się w organizację 11. edycji Narodowego Dnia Sportu, który przypada na dzień 17 września 2023 roku.

Dni adaptacyjne dla nowych dzieci

2023.08.23

Serdecznie zapraszamy na dni adaptacyjne!

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego "Mój wymarzony tramwaj"

2023.08.23

Informujemy o rozstrzygnięciu Konkursu Plastycznego "Mój wymarzony tramwaj". Wpłynęło do nas 38 prac.

Konkurs plastyczny "Mój wymarzony tramwaj"

2023.07.18

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym "Mój wymarzony tramwaj" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 18 w Toruniu oraz MZK Toruń.

Udział w Przeglądzie Interpretacji Przedszkolnej "Kosmiczna przygoda"

2023.06.27

Bartek z gr. Wiewiórki pięknie recytował wiersz "Astronauta" podczas Międzyprzedszkolnego Przeglądu Interpretacji Przedszkolnej "Kosmiczna Przygoda" w Przedszkolu Miejskim nr 4 w Toruniu.

Zebranie dla Rodziców dzieci nowo przyjętych

2023.06.27

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci nowo przyjętych na pierwsze zebranie organizacyjne w dniu 27 czerwca 2023 (wtorek) o godz. 17:00.