Wszystkie aktualności

Pasowanie na Przedszkolaka

2023.10.10

W piątek 6 października w grupie Motylki odbyła się uroczystość pasowania na Przedszkolaka. Oficjalnie witamy najmłodszych w gronie naszej przedszkolnej społeczności.

Wizyta Żabek w Zespole Szkół Muzycznych

2023.10.10

6 października grupa Żabki wybrała się do Zespołu Szkół Muzycznych, gdzie dzieci obejrzały spektal pt. "Brzechwolandia" Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza.

Teatr Bajeczny

2023.10.08

Nasze przedszkole już po raz kolejny gościło w swoich progach Teatr Bajeczny, który tym razem wystawił spektakl pt. "Świnka Cherubinka".

Dzień chłopaka

2023.10.08

W piątek 29 września obchodziliśmy w przedszkolu wyjątkowy dzień - Dzień chłopaka.

Dzień Jabłka

2023.10.08

28 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Jabłka. Oprócz wspólnych zabaw była także degustacja jabłek oraz soku.

Zajęcia z Profesorem Banonem

2023.10.08

Tym razem Profesor Banon przyjechał do naszego przedszkola, aby zaprezentować przedszkolakom eksperymenty dotyczące zmysłów. Spotkania z Profesorem to dla najmłodszych zawsze niesamowite i niezapomniane wrażenia.

2023.10.08

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Grupa Wiewiórki reprezentująca nasze przedszkole wzięła udział w oficjalnym wydarzeniu z tej okazji, które odbyło się pod hasłem: "W harmonii z przyrodą". W naszym przedszkolu ten dzień upłynął nam równie miło.

Dzień kropki

2023.10.08

15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kropki - święto kreatywności i twórczości. Inspiracją do obchodów tego dnia stała się książka P. Reynoldsa, która opowiada o losach małej dziewczynki imieniem Vashti. Dzień kropki, to dzień, w którym skupiamy się na rozwoju talentów i pasji.

Zakażenia legionellą w Polsce

2023.09.18

W związku z zakażeniami bakterią, Główny Inspektor Sanitarny polecił wszystkim jednostkom Państwowej Inspekcji Sanitarnej w kraju wzmocnienie nadzoru nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa.

Narodowy Dzień Sportu

2023.09.12

Gmina Miasta Toruń włączyła się w organizację 11. edycji Narodowego Dnia Sportu, który przypada na dzień 17 września 2023 roku.