Wszystkie aktualności

Żabki w Baju Pomorskim

2024.03.14

Dzieci z grupy Żabki po raz pierwszy wybrały się do prawdziwego teatru na przedstawienie pt. "Słońce świeci wszystkim". Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia historii niedźwiedzia i wrony i ich prawdziwej przyjaźni.

Logopedyczny Przegląd Przedszkolnej Interpretacji

2024.03.14

12.03.2024 r dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Logopedycznym Przeglądzie Przedszkolnej Interpretacji "Dobre obyczaje, czyli w lekkim tonie o bon tonie".

Żuczki w Manufakturze Cukierków

2024.03.14

8 marca dzieci z grupy Żuczki wybrały się do Manufaktury Cukierków, gdzie miały okazję samodzielnie stworzyć wybrane przez siebie słodkości.

Warsztaty z rodzicami w grupie Biedronek

2024.03.14

6 marca w grupie Biedronek odbyły się warsztaty z rodzicami. Tematem spotkania była relacja, rytm i relaksacja.

Biedronki i Wiewiórki w Zespole Szkół Muzycznych

2024.03.07

6.03.2024 r. Biedroneczki razem z Wiewióreczkami wybrały się na trochę dłuższy spacer. Dotarły do Zespołu Szkół Muzycznych, gdzie wysłuchały fantastycznego koncertu w wykonaniu uczniów tej szkoły.

Dinozaury

2024.03.03

Dzieci z grupy Żabki przez cały tydzień realizowały tematykę dinozaurów. Przedszkolaki wspólnie stworzyły kącik dla dinozaurów, a także  przeprowadziły wiele interesujących eksperymentów.

Projekt edukacyjny "Witaminki"

2024.02.12

Dzieci z grupy Motylki, Żabki, Myszki, Wiewiórki i Żuczki realizują projekt edukacyjny „Witaminki”. Jego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez zachęcanie dzieci do jedzenia warzyw.

"Na tropie zdrowego żywienia" - innowacja realizowana w grupie Biedronki

2024.02.11

Grupa Biedronki realizuje innowację pedagogiczną "Na tropie zdrowego żywienia", gdzie dzieci wcielają sie w rolę tajnych agentów i wypełniają misję specjalną.

Tłusty Czwartek

2024.02.11

Słodko i bardzo smacznie – tak było ostatnio w naszym przedszkolu. Wszystko to, za sprawą pączków, które przyrządziły naszym przedszkolakom panie kucharki.

"Przedszkolaki na poważnie"

2024.02.07

Nasze przedszkole gościło dzisiaj w swoich progach dzieci z toruńskich placówek. Wszystko to, za sprawą przeglądu "Przedszkolaki na poważnie".