Międzynarodowy Dzień Książki

2024.04.24

We wtorek obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Książki. Z tej okazji do naszej placówki zawitali specjalni goście, którzy wysłuchali przygotowanego przez dzieci programu artystycznego.

2024.04.24

W poniedziałek obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Ziemi. Z tej okazji nasze przedszkolaki uczestniczyły w specjalnie przygotowanej grze "Uratuj Ziemię".

• Pszczółki na przeglądzie piosenki

Pszczółki na Przeglądzie Piosenki w Przedszkolu Miejskim nr 6

2024.04.21

Gaja, Marianka i Ida z grupy Pszczółki reprezentowały nasze przedszkole na Przeglądzie Piosenki Przyrodniczo - Ekologicznej Wesoły Pałacyk, który odbywał się w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Toruniu.

Ważki w Baju Pomorskim

2024.04.21

Dzieci z grupy Ważki wybrały się do Teatru Baj Pomorski na spektakl pt. "Mała Urania - Kosmiczna Podróżniczka".

Żabki i Liski wśród robotów

2024.04.17

10 kwietnia Żabki i Liski wybrały się do Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP w Toruniu na Rajd Inżyniera, gdzie mogły wysłuchać krótkich bajek o Pierniczku, który odwiedzał fabryki.