• Pszczółki na przeglądzie piosenki

Pszczółki na Przeglądzie Piosenki w Przedszkolu Miejskim nr 6

2024.04.21

Gaja, Marianka i Ida z grupy Pszczółki reprezentowały nasze przedszkole na Przeglądzie Piosenki Przyrodniczo - Ekologicznej Wesoły Pałacyk, który odbywał się w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Toruniu.

Ważki w Baju Pomorskim

2024.04.21

Dzieci z grupy Ważki wybrały się do Teatru Baj Pomorski na spektakl pt. "Mała Urania - Kosmiczna Podróżniczka".

Żabki i Liski wśród robotów

2024.04.17

10 kwietnia Żabki i Liski wybrały się do Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP w Toruniu na Rajd Inżyniera, gdzie mogły wysłuchać krótkich bajek o Pierniczku, który odwiedzał fabryki.

Przegląd "Tanecznym krokiem po Europie"

2024.04.17

9 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu II Miedzyprzedszkolny przegląd „Tanecznym krokiem po Europie”. Dzięki naszym gościom i ich pięknym występom mogliśmy przenieść się w malownicze i piękne tereny Europy.

• Biedronki i zabawy badawcze

Biedronki i zabawy badawcze w Przedszkolu Miejskim nr 14

2024.04.16

10 kwietnia przedstawicielki grupy Biedronki wzięły udział w zabawach badawczych, które dbywały się w PM nr 14 w Toruniu. To była świetna zabawa z wykorzystaniem chemii, fizyki i dobrego humoru.