Śniadanie wielkanocne

2024.03.26

W poniedziałek w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Dodatkową atrkcją była wizyta kurczaka Kazika.

Innowacja w grupie Biedronki

2024.03.25

Biedronki zrealizowały kolejne moduły: kiwi, morela, kapusta i brokuł w ramach innowacji „Na tropie zdrowego odżywiania”. Przedszkolaki wykonały zadania matematyczne, kulinarne oraz ruchowe.

Audycja muzyczna

2024.03.23

W piątek nasze przedszkolaki wzięły udział w adycji muzycznej pt. "Smyczek zaczarowany patyczek", na której miały okazję poznać rodzinę instrumentów smyczkowych.

Witaj wiosno !

2024.03.23

W czwartek w całym przedszkolu zrobiło się bardzo kolorowo. Wszystko to za sprawą obchodów pierwszego dnia wiosny. Przedszkolaki głośnymi okrzykami na dobre pożegnały zimę i powitały kolorową wiosnę.

Goście u Żuczków

2024.03.23

Dzięki uprzejmości Babci Lilki i jej koleżanki z pracy w grupie Żuczki zostały przeprowadzone zajęcia z higienizacji.