Dinozaury

2024.03.03

Dzieci z grupy Żabki przez cały tydzień realizowały tematykę dinozaurów. Przedszkolaki wspólnie stworzyły kącik dla dinozaurów, a także  przeprowadziły wiele interesujących eksperymentów.

Projekt edukacyjny "Witaminki"

2024.02.12

Dzieci z grupy Motylki, Żabki, Myszki, Wiewiórki i Żuczki realizują projekt edukacyjny „Witaminki”. Jego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez zachęcanie dzieci do jedzenia warzyw.

"Na tropie zdrowego żywienia" - innowacja realizowana w grupie Biedronki

2024.02.11

Grupa Biedronki realizuje innowację pedagogiczną "Na tropie zdrowego żywienia", gdzie dzieci wcielają sie w rolę tajnych agentów i wypełniają misję specjalną.

Tłusty Czwartek

2024.02.11

Słodko i bardzo smacznie – tak było ostatnio w naszym przedszkolu. Wszystko to, za sprawą pączków, które przyrządziły naszym przedszkolakom panie kucharki.

"Przedszkolaki na poważnie"

2024.02.07

Nasze przedszkole gościło dzisiaj w swoich progach dzieci z toruńskich placówek. Wszystko to, za sprawą przeglądu "Przedszkolaki na poważnie".