Rozstrzygnięcie Przeglądu "Najpiękniejsza palma wielkanocna"

2024.04.02

Serdecznie dziękujemy za udział w Przeglądzie "Najpiękniejsza palma wielkanocna". Przegląd cieszył się dużym powodzeniem!

Biedronki i Wiewiórki na wycieczce

2024.03.28

Biedronki i Wiewiórki wybrały się do Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Toruniu. Dzieci utrwaliły sobie zasady poprawnego segregowania odpadów w swoich domach.

Śniadanie wielkanocne

2024.03.26

W poniedziałek w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Dodatkową atrkcją była wizyta kurczaka Kazika.

Innowacja w grupie Biedronki

2024.03.25

Biedronki zrealizowały kolejne moduły: kiwi, morela, kapusta i brokuł w ramach innowacji „Na tropie zdrowego odżywiania”. Przedszkolaki wykonały zadania matematyczne, kulinarne oraz ruchowe.

Audycja muzyczna

2024.03.23

W piątek nasze przedszkolaki wzięły udział w adycji muzycznej pt. "Smyczek zaczarowany patyczek", na której miały okazję poznać rodzinę instrumentów smyczkowych.